nagranie webinaru:

FIRMA MARZEŃ - Poznaj 3 zasady prowadzenia dochodowej firmy handlowej, usługowej lub produkcyjnej, działającej lokalnie.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Ewa Birlet  – od 2015 pomagam ambitnym przedsiębiorcom prowadzić dochodowe biznesy. Na starcie biznesu, w jego trakcie i przy różnych perturbacjach.

Uczę jak zarządzać firmą i zarabiać miliony. Wspieram przedsiębiorców w zakresie tworzenia procedur, stanowisk, procesu sprzedaży. Pokazuję jak małe i mikro przedsiębiorstwa mogą planować swoje zyski i skutecznie je realizować w sprzedaży.

Rozwijam biznesy moich klientów dzięki doświadczeniu i pracy w korporacjach. Ponad 20 lat spędziłam w bankach i biurze maklerskim, także na stanowiskach menadżerskich. Pokazuję jak my przedsiębiorcy możemy tworzyć równie dochodowe biznesy. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce mam uprawnienia w zakresie planowania finansowego.

Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 60% w niespełna rok bez ponoszenia specjalnych kosztów. Wprowadziliśmy wspólnie strukturę firmy, poznaliśmy moce przerobowe firmy i skutecznie je wykorzystaliśmy w osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych. Dzięki temu wyniki finansowe poszły w górę, mój klient zyskał i czas i pieniądze. Zwiększył zatrudnienie i obroty w firmie. Z roku na rok jego przychody rosną.

Przepis na Twój sukces to planowanie i realizacja sprzedaży, trzymanie kosztów w ryzach i skuteczne łączenie tego w całość. Jeśli jesteś na to gotowy/a- to ja Ci w tym pomogę! Dzięki moim wskazówkom znajdziesz i czas i pieniądze, a Twoi bliscy odzyskają Ciebie.


Moje motto, to zarabiają korporacje, my też możemy! To nie jest żaden święty Grall, to wiedza i proste metody dostępne dla każdego.