Poradnik dla przedsiębiorcy:
SEKRET PROWADZENIA DOCHODOWEJ FIRMY handlowej, usługowej lub produkcyjnej działającej lokalnie

Dzięki tej wiedzy prowadzenie biznesu będzie przyjemnością.
Dodatkowo zyskasz czas i pieniądze!

W czym pomoże Ci poradnik?

.

  W szkole nie nauczymy się tego rodzaju wiedzy o przedsiębiorczości, za to wszystkiego w tym temacie musimy nauczyć się sami. Dlatego tak ważne jest, by nie uczyć się na swoich błędach. Wykorzystaj doświadczenie innych przedsiębiorców i prowadź zyskowną firmę.

Rekomendacje:

Dla kogo jest ten materiał?

prowadzisz biznes, obecna rzeczywistość Cię przeraża, a Ty nie wiesz jak poradzi sobie Twoja firma

jeśli prowadzisz firmę, a Twoja codzienność to ciągłe podejmowanie decyzji, gaszenie pożarów i ustalanie bieżących zadań

jeśli jako przedsiębiorca nie masz czasu by pomyśleć o rozwoju, gonisz tylko za klientami i własnymi pieniędzmi, a Twoja rodzina nie pamięta kiedy spędziliście czas razem

jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zwiększyć swoje zarobki, a Twój portfel wciąż świeci pustkami

jeśli chcesz zarządzać firmą i zarabiać miliony, a wszystko co robisz do tej pory oddala Cię od tego celu

Jak otrzymać PORADNIK DLA PRZEDSIĘBIORCY?

Zostaw swój e-mail i odbierz poradnik, który pomógł już wielu przedsiębiorcom. Poznaj Sekret prowadzenia dochodowej firmy handlowej, usługowej lub produkcyjnej działającej lokalnie Wprowadź w życie zadania, przeanalizuj odpowiedzi i otrzymane dane. TA WIEDZA JEST KONIECZNA w prowadzeniu dochodowego biznesu każdego miesiąca!
Gwarantuję Ci, że po wprowadzeniu tych kroków, Twoja firma zacznie więcej zarabiać, a Ty zyskasz i czas i pieniądze.

Moi klienci to m.in. firmy budowlane, przemysłowe, projektanci wnętrz, architekci, informatycy, biura rachunkowe, szwalnie, biura tłumaczeń, salony beauty, kosmetyczki. Niektórzy z nich zwiększyli swoje przychody nawet 80% w niespełna rok!

Dołącz do grona ambitnych przedsiębiorców i zacznij zarabiać ile chcesz.

Kim jestem?

Nazywam się Ewa Birlet  – od 2017 pomagam ambitnym przedsiębiorcom prowadzić dochodowe biznesy. Na starcie biznesu, w jego trakcie i przy różnych perturbacjach. Uczę jak zarządzać firmą i zarabiać miliony. Wspieram przedsiębiorców w zakresie tworzenia procedur, stanowisk, procesu sprzedaży. Pokazuję jak małe i mikro przedsiębiorstwa mogą planować swoje zyski i skutecznie je realizować w sprzedaży.

Rozwijam biznesy moich klientów dzięki doświadczeniu i pracy w korporacjach. Ponad 20 lat spędziłam w bankach i biurze maklerskim, także na stanowiskach menadżerskich. Pokazuję jak my przedsiębiorcy możemy tworzyć równie dochodowe biznesy. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce mam uprawnienia w zakresie planowania finansowego.

Dodatkowo prowadzę razem z moją rodziną firmę produkcyjną. Jesteśmy na rynku budowlanym już 12lat, a moje metody wprowadzamy „ na żywym organizmie”. Znam życie przedsiębiorcy i doskonale rozumiem jego bolączki. Wiem z czym się boryka i jak różne jest jego życie od korporacji. Mimo to skutecznie łączę te dwa światy. Zaczęliśmy od jednego pracownika, dziś w naszym zespole to kilkanaście osób. Rozwijamy się i systematycznie zwiększamy roczne przychody. Pilnujemy stabilnego rozwoju. Razem tworzymy dochodową firmę.

Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 80% w niespełna rok bez ponoszenia specjalnych kosztów. Wprowadziliśmy wspólnie strukturę firmy, poznaliśmy moce przerobowe firmy i skutecznie je wykorzystaliśmy w osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych. Dzięki temu wyniki finansowe poszły w górę, mój klient zyskał i czas i pieniądze. Zwiększył zatrudnienie i obroty w firmie. Z roku na rok jego przychody rosną.

Przepis na Twój sukces to planowanie i realizacja sprzedaży, trzymanie kosztów w ryzach i skuteczne łączenie tego w całość. Jeśli jesteś na to gotowy/a- to ja Ci w tym pomogę! Dzięki moim wskazówkom znajdziesz i czas i pieniądze, a Twoi bliscy odzyskają Ciebie.

Moje motto, to zarabiają korporacje, my tez możemy! To nie jest żaden święty Gral, to wiedza i proste metody dostępne dla każdego. Zapraszam do wspólnego działania na drodze do dochodowej firmy!