Bezpłatny poradnik dla przedsiębiorców:


5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ROBIĆ KAŻDEGO MIESIĄCA, BY POPRAWIĆ FINANSE FIRMY

Dzięki tej wiedzy prowadzenie biznesu będzie przyjemnością, dodatkowo zyskasz czas i pieniądze!

grafika-landing2

W czym pomoże Ci poradnik?

W szkole nie nauczymy się tego rodzaju wiedzy o przedsiębiorczości, za to wszystkiego w tym temacie musimy nauczyć się sami. Dlatego tak ważne jest, by nie uczyć się na swoich błędach. Wykorzystaj doświadczenie innych przedsiębiorców i prowadź zyskowną firmę.


● Prowadzisz biznes, obecna rzeczywistość Cię przeraża, a Ty nie wiesz, jak poradzi sobie Twoja firma?

● Jeśli prowadzisz firmę, a Twoja codzienność to ciągłe podejmowanie decyzji, gaszenie pożarów i ustalanie bieżących zadań.


● Jeśli jako przedsiębiorca nie masz czasu, by pomyśleć o rozwoju, gonisz tylko za klientami i własnymi pieniędzmi, a Twoja rodzina nie pamięta kiedy spędziliście czas razem…


● Jeśli jesteś przedsiębiorcą i chcesz zwiększyć swoje zarobki, a Twój portfel wciąż świeci pustkami.

● Jeśli chcesz zarządzać firmą i zarabiać miliony, a wszystko, co robisz do tej pory oddala Cię od tego celu.

Dla kogo jest ten materiał?

Dla przedsiębiorców, których codziennością jest gaszenie pożarów w swojej firmie
i życie w strachu

Dla tych, którzy gonią za pieniędzmi
i klientem
nie mając czasu na rodzinę
i przyjemności

Dla biznesmanów, którzy chcą zwiększyć swoje zarobki i odpowiedzialnie
zarządzać firmą

grafika LP1

Przeczytaj opinie o mnie:

Kilka słów o mnie

Nazywam się Ewa Birlet – od 2017 pomagam ambitnym przedsiębiorcom prowadzić dochodowe biznesy. Na starcie biznesu, w jego trakcie i przy różnych perturbacjach. Uczę jak zarządzać firmą i zarabiać miliony. Wspieram przedsiębiorców w zakresie tworzenia procedur, stanowisk, procesu sprzedaży. Pokazuję jak małe i mikro przedsiębiorstwa mogą planować swoje zyski i skutecznie je realizować w sprzedaży.

Rozwijam biznesy moich klientów dzięki doświadczeniu i pracy w korporacjach. Ponad 20 lat spędziłam w bankach i biurze maklerskim, także na stanowiskach menadżerskich. Pokazuję jak my przedsiębiorcy możemy tworzyć równie dochodowe biznesy. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce mam uprawnienia w zakresie planowania finansowego.

Dodatkowo prowadzę razem z moją rodziną firmę produkcyjną. Jesteśmy na rynku budowlanym już 12lat, a moje metody wprowadzamy „ na żywym organizmie”. Znam życie przedsiębiorcy i doskonale rozumiem jego bolączki. Wiem z czym się boryka i jak różne jest jego życie od korporacji. Mimo to skutecznie łączę te dwa światy. Zaczęliśmy od jednego pracownika, dziś w naszym zespole to kilkanaście osób. Rozwijamy się i systematycznie zwiększamy roczne przychody. Pilnujemy stabilnego rozwoju. Razem tworzymy dochodową firmę.

Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 80% w niespełna rok bez ponoszenia specjalnych kosztów. Wprowadziliśmy wspólnie strukturę firmy, poznaliśmy moce przerobowe firmy i skutecznie je wykorzystaliśmy w osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych. Dzięki temu wyniki finansowe poszły w górę, mój klient zyskał i czas i pieniądze. Zwiększył zatrudnienie i obroty w firmie. Z roku na rok jego przychody rosną.

Przepis na Twój sukces to planowanie i realizacja sprzedaży, trzymanie kosztów w ryzach i skuteczne łączenie tego w całość. Jeśli jesteś na to gotowy/a- to ja Ci w tym pomogę! Dzięki moim wskazówkom znajdziesz i czas i pieniądze, a Twoi bliscy odzyskają Ciebie.