.

Jak zarządzać firmą, by zarabiać miliony?
Z kim budować silny biznes i zarabiać?
Od czego zacząć? Kto może Ci w tym pomóc?

Zostaw swój email i odbierz BEZPŁATNY materiał video, który jest częścią mojego kursu online i poznaj pierwszy krok, który pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes!

W materiale poznasz zasady współpracy z biurem rachunkowym (lub księgowym), by prowadzić dochodowy biznes.
Ten materiał wideo jest częścią składową kursu „Jak ogarnąć finanse w biznesie„. Do materiału jest dołączony także zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci w tym zadaniu.

Dla kogo jest to wideo?

Chcesz prowadzić firmę z łatwością?

 

W szkole nie nauczymy się tego rodzaju wiedzy o przedsiębiorczości,
za to wszystkiego w tym temacie musimy nauczyć się sami. Dlatego tak ważne jest,
by uczyć się na cudzych błędach, wykorzystywać wspólne doświadczenie i rozwijać nasze biznesy.

 

Jak pobrać wideo?

.

Zostaw swój email i odbierz materiał video, który jest częścią mojego kursu online i poznaj pierwszy krok, który pomoże Ci prowadzić dochodowy biznes!

Wprowadź w życie checklistę, która dopełni zadania i będzie pomocna w prowadzeniu dochodowego biznesu każdego miesiąca!

 

EBgrafiki do sklepu

Kilka słów o mnie

Nazywam się Ewa Birlet  – od 2015 pomagam ambitnym przedsiębiorcom prowadzić dochodowe biznesy. Na starcie biznesu, w jego trakcie i przy różnych perturbacjach.

Uczę jak zarządzać firmą i zarabiać miliony. Wspieram przedsiębiorców w zakresie tworzenia procedur, stanowisk, procesu sprzedaży. Pokazuję jak małe i mikro przedsiębiorstwa mogą planować swoje zyski i skutecznie je realizować w sprzedaży.

Rozwijam biznesy moich klientów dzięki doświadczeniu i pracy w korporacjach. Ponad 20 lat spędziłam w bankach i biurze maklerskim, także na stanowiskach menadżerskich. Pokazuję jak my przedsiębiorcy możemy tworzyć równie dochodowe biznesy. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce mam uprawnienia w zakresie planowania finansowego.

Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 60% w niespełna rok bez ponoszenia specjalnych kosztów. Wprowadziliśmy wspólnie strukturę firmy, poznaliśmy moce przerobowe firmy i skutecznie je wykorzystaliśmy w osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych. Dzięki temu wyniki finansowe poszły w górę, mój klient zyskał i czas i pieniądze. Zwiększył zatrudnienie i obroty w firmie. Z roku na rok jego przychody rosną.

Przepis na Twój sukces to planowanie i realizacja sprzedaży, trzymanie kosztów w ryzach i skuteczne łączenie tego w całość. Jeśli jesteś na to gotowy/a- to ja Ci w tym pomogę! Dzięki moim wskazówkom znajdziesz i czas i pieniądze, a Twoi bliscy odzyskają Ciebie.


Moje motto, to zarabiają korporacje, my też możemy! To nie jest żaden święty Grall, to wiedza i proste metody dostępne dla każdego.