.

Jesteś przedsiębiorcą? Potrzebujesz konkretnej wiedzy w prowadzeniu dochodowej firmy?

Szukasz rozwiązań, nie edukacji?

Pobierz PORADNIK DLA PRZEDSIĘBIORCY, a otrzymasz wskazówki, które pomogą Ci zacząć budować zyskowny biznes.

Pomogłam już dziesiątkom firm, z różnych branż, a niektóre z nich zwiększyły przychody nawet o 80% w niespełna rok.

Dla kogo jest ten poradnik?

Chcesz prowadzić firmę z łatwością?

Dzięki temu poradnikowi dla przedsiębiorcy :

 

Jako przedsiębiorca nie masz czasu na edukację. Szukasz rozwiązań, nie łamigłówek.
I to wszystko dostaniesz ode mnie w niedzielne późne popołudnie.

 

Co zrobić, by otrzymać porady dla przedsiębiorców?

.

Zostaw e-mail, by otrzymywać cotygodniowe wsparcie i odbierać gotowe rozwiązania, które z powodzeniem stosują zyskowne firmy.

Poznaj 3 rzeczy, które pomogą Ci prowadzić dochodowy biznes! Wprowadź w życie zadania, przeanalizuj odpowiedzi i otrzymane dane. TA WIEDZA JEST KONIECZNA w prowadzeniu dochodowego biznesu każdego miesiąca! To gotowe rozwiązania go wprowadzenia w Twojej firmie.

Gwarantuję Ci, że po wprowadzeniu tych kroków, Twoja firma zacznie więcej zarabiać, a Ty zyskasz i czas, i pieniądze. To nie kolejny coaching, a praca na konkretnych danych z Twojej firmy.

Dołącz do przedsiębiorców, którzy już osiągają lepsze wyniki! Przeczytaj opinie >>

Odbierz bezpłatny poradnik dla przedsiębiorców

3 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ROBIĆ KAŻDEGO MIESIĄC, BY PROWADZIĆ DOCHODOWY BIZNES

Pamiętaj, że zarabiają korporacje, my też możemy.
Zapisz się na newsletter i odbierz gotowe rozwiązania, które z powodzeniem stosują zyskowne firmy.
Te metody pomogły już wielu przedsiębiorcom. Teraz czas na Twój biznes!

Po pobraniu poradnika będziesz ze mną w kontakcie. W każdą niedzielę o 18.00 otrzymasz ode mnie wskazówki, które pomogą Ci lepiej zarządzać firmą. Poznasz historie przedsiębiorców, ich wyzwania i sukcesy. Dzięki temu odnajdziesz inspirację dla swojego rozwoju.

Kilka słów o mnie

Nazywam się Ewa Birlet  – od 2017 pomagam ambitnym przedsiębiorcom  prowadzić dochodowe biznesy.

Uczę jak zarządzać firmą i zarabiać miliony pracując na danych, które generuje dana firma. Rozwijam biznesy moich klientów dzięki doświadczeniu i pracy w korporacjach.

Ponad 20 lat spędziłam w bankach i biurze maklerskim. Moje nazwisko możecie znaleźć na stronie KNF jako osoba uprawniona do prowadzenia działań na rynku kapitałowym. Posiadam certyfikat EFPA (European Financial Personal Advisor), który pozwala mi pomagać klientom w planowaniu finansowym.

Dodatkowo prowadzę razem z moją rodziną firmę produkcyjną. Jesteśmy na rynku budowlanym już 12 lat, a moje metody wprowadzamy „na żywym organizmie”. Znam życie przedsiębiorcy i doskonale rozumiem jego bolączki. Wiem, z czym się boryka. Dzięki wspólnym działaniom co roku zwiększamy swoje przychody o 20%.

Wśród moich klientów są firmy z branż budowlanych, produkcyjnych, energetycznych, prefabrykacje szaf, biura rachunkowe, architekci, projektanci wnętrz, a także sklepy budowlane, kluby fitness.

Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 80% w niespełna rok bez ponoszenia specjalnych kosztów. Zrobiliśmy to z tym samym zespołem i sprzętem. Zoptymalizowaliśmy wydajność pracowników, skoncentrowaliśmy działania na najbardziej dochodowych klientach, wyłoniliśmy dokładny segment, zaangażowaliśmy zespół, zmieniliśmy strukturę wynagrodzeń. Dziś, po pięciu latach, firma zwiększyła zatrudnienie o 100%, a swoje przychody z roku na rok systematycznie zwiększa o kolejne 20%.  

Moje motto to zarabiają korporacje, my też możemy! To nie jest żaden święty Grall, to wiedza i proste metody dostępne dla każdego.