Jesteś przedsiębiorcą?
Potrzebujesz konkretnej wiedzy
w prowadzeniu dochodowej firmy?

Szukasz gotowych rozwiązań, nie edukacji?

Zostaw maila, a otrzymasz ode mnie regularną pomoc, wsparcie i wskazówki, które pomogą Ci prowadzić firmę z łatwością.

Pomogłam już dziesiątkom firm z różnych branż, a niektóre z nich zwiększyły swoje przychody nawet o 80% w niespełna rok!

Dla kogo jest ten e-book?

PRZEDSIĘBIORCO!
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I OTRZYMUJ ODE MNIE PORADY
JAK PROWADZIĆ DOCHODOWY BIZNES!

Chcesz prowadzić firmę z łatwością?

Dzięki temu ebookowi i zapisowi na newsletter :

Jako przedsiębiorca nie masz czasu na edukację. Szukasz rozwiązań, nie łamigłówek.
I to wszystko dostaniesz ode mnie w każdy poniedziałkowy poranek.

Co zrobić, by otrzymać porady dla Przedsiębiorców?

Zostaw swój e-mail i odbierz materiał,
który pomógł już wielu przedsiębiorcom!

Poznaj 5 rzeczy, które pomogą Ci prowadzić dochodowy biznes! Wprowadź w życie zadania, przeanalizuj odpowiedzi i otrzymane dane. TA WIEDZA JEST KONIECZNA w prowadzeniu dochodowego biznesu każdego miesiąca! To gotowe rozwiązania go wprowadzenia w Twojej firmie.

Gwarantuję Ci, że po wprowadzeniu tych kroków, Twoja firma zacznie więcej zarabiać, a Ty zyskasz i czas, i pieniądze. To nie kolejny coaching, a praca na konkretnych danych z Twojej firmy.

Dołącz do przedsiębiorców, którzy już osiągają lepsze wyniki! Przeczytaj opinie >>

Odbierz bezpłatny materiał mini e-book:
5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ROBIĆ KAŻDEGO MIESIĄC, BY PROWADZIĆ DOCHODOWY BIZNES

Pamiętaj, że zarabiają korporacje, my też możemy.
Zapisz się na newsletter i odbierz gotowe rozwiązania, które z powodzeniem stosują zyskowne firmy.
Te metody pomogły już wielu przedsiębiorcom. Teraz czas na Twój biznes!

Kilka słów o mnie

Nazywam się Ewa Birlet – od 2015 pomagam ambitnym przedsiębiorcom prowadzić dochodowe biznesy. Na starcie biznesu, w jego trakcie i przy różnych perturbacjach.

Uczę jak zarządzać firmą i zarabiać miliony. Wspieram przedsiębiorców w zakresie tworzenia procedur, stanowisk, procesu sprzedaży. Pokazuję jak małe i mikro przedsiębiorstwa mogą planować swoje zyski i skutecznie je realizować w sprzedaży.

Rozwijam biznesy moich klientów dzięki doświadczeniu i pracy w korporacjach. Ponad 20 lat spędziłam w bankach i biurze maklerskim, także na stanowiskach menadżerskich. Pokazuję jak my przedsiębiorcy możemy tworzyć równie dochodowe biznesy. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce mam uprawnienia w zakresie planowania finansowego.

Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 60% w niespełna rok bez ponoszenia specjalnych kosztów. Wprowadziliśmy wspólnie strukturę firmy, poznaliśmy moce przerobowe firmy i skutecznie je wykorzystaliśmy w osiągnięciu ponadprzeciętnych wyników sprzedażowych. Dzięki temu wyniki finansowe poszły w górę, mój klient zyskał i czas i pieniądze. Zwiększył zatrudnienie i obroty w firmie. Z roku na rok jego przychody rosną.

Przepis na Twój sukces to planowanie i realizacja sprzedaży, trzymanie kosztów w ryzach i skuteczne łączenie tego w całość. Jeśli jesteś na to gotowy/a- to ja Ci w tym pomogę! Dzięki moim wskazówkom znajdziesz i czas i pieniądze, a Twoi bliscy odzyskają Ciebie.


Moje motto, to zarabiają korporacje, my też możemy! To nie jest żaden święty Grall, to wiedza i proste metody dostępne dla każdego.