b o mnie

Nazywam się Ewa Birlet i udowadniam, że nie trzeba się urobić po pachy, by mieć firmę, która przynosi zyski.

Jak to możliwe?

Otóż po ponad 20tu latach pracy w korporacji postanowiłam podzielić się zdobytym doświadczeniem i pokazuję jak my, przedsiębiorcy możemy skorzystać z metod korporacji w swoich biznesach.

Powiesz: “gdzie mnie do korporacji”?!

Otóż mam dla Ciebie dobrą wiadomość! Te metody są uniwersalne, dla każdego. Tak je opracowałam, by micro, mały i większy przedsiębiorca mógł z nich skorzystać. Moi klienci już to sprawdzili i cieszą się dochodową firmą.

Od 1995 r. pracuję w różnych instytucjach finansowych. Są to banki, a ostatnie 17 lat pracuję w spółce córce – jednego z największych banków w Polsce. W tym czasie zdobyłam szereg certyfikatów i ukończyłam ogrom kursów i szkoleń. Dwa główne z nich to certyfikat EFPA nadawany przez Warszawski Instytut Bankowy, którego egzamin zdałam w czerwcu 2008 roku. Kolejny to kurs maklerski, który skończyłam w 2010 roku. Moje nazwisko możecie też znaleźć na stronie Komisji Nadzoru Finansowego jako pracownik uprawniony do działań na rynku kapitałowym (Agent Firmy Inwestycyjnej). Planowanie finansowe tym sposobem jest mi znane od wielu lat i tą wiedzą się dzielę. Uwielbiam liczby i rozumiem co do mnie mówią. Tego uczę i w tym pomagam moim klientom.

Od 2017 roku pomagam przedsiębiorcom by ich firmy były dochodowe, czyli generowały zyski. Mój największy sukces to zwiększenie sprzedaży mojego klienta o 60% w niespełna rok. Nie ponosił specjalnych kosztów z tego tytułu. Pracowaliśmy tym samym zespołem i tym samym sprzętem. Zapanowaliśmy nad kosztami, zwiększyliśmy sprzedaż i zmieniliśmy sposób realizacji zleceń.

Wśród moich klientów są informatycy, graficy, biura rachunkowe, influencerzy, projektanci wnętrz, agencje szkoleń twardych, księgarnie, firmy produkcyjne.

Moje motto to ”Zarabiają korporacje, zarabiaj i TY!”.

Metody korporacji to nie jest żaden Święty Grall, to nie jest wiedza dostępna dla wybranych. To uniwersalne metody, z których każda firma może skorzystać. Dzięki nim Twoja firma będzie generować zyski, a Ty zyskasz dodatkowo czas i pieniądze. Nie bój się, nie staniesz się korporacją. To nie możliwe dotąd, do kiedy Ty będziesz tak chciał. Ale z pewnością mogę Ci obiecać, że dzięki tym metodom zaczniesz myśleć o rozwoju, inwestycjach i planowaniu przyszłości. A ja Ci w tym pomogę.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy,
Ewa Birlet

 
 

Dodaj komentarz