4 kroki, by zwiększyć przychody, mając do dyspozycji ograniczoną ilość pracy i ograniczoną ilość współpracowników

miniatura blog EB

Zastanawiasz się jak zwiększyć dochody w Twojej firmie? Myślisz sobie może zatrudnić kogoś nowego? Ale jednocześnie pojawia się obawa: ile czasu zajmie Ci stworzenie wykwalifikowanego pracownika, który rozumie firmę, klientów i cały kontekst Twojego biznesu.

Twoja doba ma cały czas tyle samo godzin, choć masz wrażenie, że czas leci coraz szybciej. Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że temat Cię interesuje.

 

Tutaj powiem Ci jakie metody stosują korporacje, a jak my przedsiębiorcy możemy z tych metod skorzystać. Moi klienci już to robią, teraz czas na Ciebie!

 

Zastanawiasz się jak to zrobić? Było już wiele prób, a efekty były mizerne? Nic się nie martw. Teraz z pewnością wszystko się zmieni!

 

Oto kilka zaledwie wskazówek, które z powodzeniem stosuję we współpracy z moimi klientami. Zobacz i zastosuj to u siebie.

  1. Po pierwsze wypisz wszystkie produkty bądź usługi, które masz do zaoferowania klientowi. Nawet najmniejszą rzecz. Coś, co z pozoru dla Ciebie jest nieistotne, dla Klienta może okazać się kluczowe w podejmowaniu decyzji o współpracy z Tobą.
  2. Wypisz rzeczy, które zadziały się we współpracy z klientem, a które pojawiają się cyklicznie w określonych przypadkach.
  3. Wypisz rzeczy, które wykonujesz dla klientów, za które on nie płaci, a które mają znaczący wpływ na wykonanie usługi lub są konieczne by cały proces / transakcje zamknąć.
  4. Zastanów się jaki klient, jaką współpracę wybiera 🙂

I tutaj następuje kluczowe zadanie. Zastanów się czy nie wyłania Ci się obraz segmentacji klientów. Pomyśl, czy są grupy klientów, dla których możesz zaoferować konkretny pakiet usług. Dla jednych podstawowy, dla drugich rozszerzony, a kolejni biorą najbardziej zaawansowaną obsługę. To może dotyczyć cen materiałów, zakresu obsługi czy serwisu.

 

To wszystko co masz przed sobą jest podstawą do uporządkowania zakresu usług. A także do dobrego wycenienia swoich produktów i usług.

Dodatkowo pomyśl sobie, że chcesz zadziałać jak BANK. Konto – owszem za darmo ale każda usługa dodatkowa kosztuje. Zrób podobnie. Inspiruj się. Nie kopiuj, bo wyjdzie sztucznie. Zobacz jak konkurencja ustala ceny i jak w tym zakresie się porusza. Jestem pewna, że już masz jakiś pomysł!

Ta metoda z pewnością pomoże Ci ustabilizować przychody i zwiększyć ich wartość. Zastanów się i policz. Już wkrótce zobaczysz efekty na swoim koncie. Moi klienci (Biura rachunkowe) zwiększyli swoje przychody stosując pakiety cenowe już o 30% w niecałe 3 miesiące. Ty też tak możesz. Musisz tylko znaleźć czas dla swoich pieniędzy. Na początek wystarczy tylko godzina w tygodniu.

Wierzę, że spodobała Ci się ta metoda i już wprowadzasz w życie swoje pomysły. Pamiętaj, że zarabiają korporacje, my też możemy. To nie jest wcale takie trudne. Wystarczy znaleźć trochę czasu 🙂

 

Jeśli chcesz poznać kolejne metody i narzędzia, które sprawią, że Twoja firma zwiększy dochody i zyski już dziś zapraszam Cię na szkolenie online #dochodowa firma, czyli jak wykorzystać metody korporacji w swojej firmie.

Najbliższe już 16go września na platformie zoom. Zarezerwuj sobie 4 godziny i buduj ze mną dochodowy biznes.

Dołącz do szkolenia!!

 

Dodaj komentarz