JAKIE BYŁO NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIE W ROKU 2022 PRZEZ PRZEDSIĘBIORCÓW?

new miniatura BLOG

Ten rok nas nie rozpieszcza, a w zasadzie nie rozpieszczał. Kiedy publikuję ten post na swoim blogu jest 28 grudnia 2022r. Rok 2022 zaczął się dramatycznymi wydarzeniami na Ukrainie. Kryzys trwa do tej pory. Dołączył do tego kryzys energetyczny.

W Polsce za to, w tym roku mieliśmy dodatkowo sporą inflację, zwiększenie kosztów energii, czy słabego złotego. Był moment, że EUR i USD kosztowały równo 5 zł i stosunek między nimi był 1:1. Ale nie o to moi klienci pytali najbardziej. To też dla mnie jest informacja, że z wieloma kłopotami sobie przedsiębiorcy radzą. Co akurat jest super informacją.

Najczęściej słyszanym pytaniem od klientów było:

JAK ZAPLANOWAĆ PRZYCHODY NA MIESIĄCE DO PRZODU?

Stąd też wiem, co jest ich największą bolączką. Bo jak zaplanować przychody w firmie na kilka miesięcy do przodu skoro bieżące działania są tak angażujące? Skąd na to wziąć czas, jak się do tego zabrać? Jak? Teraźniejszość i bieżące działania w firmie skutecznie odciągają przedsiębiorców od planowania przyszłości. Tak przynajmniej twierdzą. Plus brak wiedzy jak się do tego zabrać. I tutaj dla Ciebie informacja, że czas jest w tym kluczowy. Musisz znaleźć w swoim tygodniu minimum godzinę, maksymalnie 3 godziny, żeby zwiększyć swoje przychody o 50 % w niespełna rok i nauczyć się planować przyszłość.

Poniżej krótka checklista, która Ci w tym pomoże:

Musisz znać swój lejek sprzedażowy. Czyli ilość zapytań, które wpływają do Ciebie dotyczące współpracy z Twoją firmą

Ilość Klientów, którzy dali Ci zlecenia, a którzy wcześniej wysłali powyższe zapytania. Nie każdy kto pyta stanie się Twoim KlientemChcesz otrzymywać konkretne wskazówki jak więcej zarabiać w swojej firmie?

Zostaw swój adres e-mail i zostańmy w kontakcie!

.

Wielkość marż na jakich pracujesz

Znajomość mocy przerobowych Twojej firmy, czyli wydajność pracowników i Twoja

Średni czas trwania życia Klienta, czyli - ile trwa cykl od zapytania o ofertę do wystawienia faktury końcowej

To 5 najważniejszych parametrów, które pomagają w planowaniu przychodów na kilka miesięcy do przodu.

Jeśli to wprowadzisz, daję Ci gwarancję, że wyłoni się przed Tobą Twoja przyszłość. Dzięki temu, dowiesz się na czym się skupić żeby zarabiać tyle, ile chcesz. Dokładnie poznasz obszary, które pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonych celów, a planowanie przychodów nie będzie Cię dręczyło.

Chcesz bardziej poznać te etapy i wprowadzić je w życie? Zapraszam Cię do udziału w webinarach, kursach i szkoleniach. Najbliższe już w połowie stycznia.

Chcesz działać już teraz, przejdź na stronę sklepu i za cenę kawy z ciastkiem dla dwóch osób (powiedzmy że dla mnie ), dostaniesz wszystkie potrzebne wskazówki. Wybierz ten webinar, który najbardziej Ci odpowiada i planuj swoje przychody na miesiące do przodu.

Korzystając z okazji, że kończymy rok, pozwól, że złożę Ci życzenia noworoczne, aby w nadchodzącym roku udało się zrealizować to, co przyniesie profity, przewidzieć to, co przeszkodzi w ich osiągnięciu i zapobiec temu, co wydarzyć się nie musi. Wszystkim przedsiębiorcom razem, i każdemu z osobna, życzę dużo radości i sukcesów, mądrego lenistwa w sprawach nieistotnych i zdrowego zatroskania w tych najważniejszych.

Jeśli interesuje Cię temat finansów w biznesie, sprawdź inne artykuły:

Znajdź mnie również w Social Mediach:

Dodaj komentarz