PREZENTOWNIK 2023 – CZYLI SUBIEKTYWNE POMYSŁY NA PREZENTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

prezentownik 2023

Święta tuż, tuż, więc czas na prezentownik 2023 dla przedsiębiorców! Każdy z nas będący na drodze do zarabiania pieniędzy, szuka wiarygodnego źródła wiedzy. W tym roku kolejne moje polecajki. Są to prezenty i dla zabawy, i dla rozwoju.

Prezentownik 2023 – moje polecenia

Poniżej moje subiektywne polecajki z linkami do zakupu. Mam nadzieję, że Cię zainspiruję! 

1. Brian Tracy – Biblioteka sukcesu

Pakiet 5 książek: Strategia biznesowa, Przywództwo, Motywowanie, Delegowanie i kontrolowanie, Spotkania biznesowe. Polecam książki m.in. dlatego, że są to krótkie, konkretne treści. 5 książek, a czyta się każdą w jeden wieczór. Dowiesz się z nich:
- jak zadawać 5 kluczowych pytań niezbędnych do tworzenia planu strategicznego,
- jak pozyskiwać zaufanie ludzi i cieszyć się ich lojalnością,
- jak wyzwalać pasję pracowników w wykonywaniu ich zadań,
- jak określić zadania, przydzielać je oraz ustalić sposób ich wykonywania oraz nauczyć się określać agendę i strukturę spotkań biznesowych.

Link do zakupu: KUP książki Briana TracyChcesz otrzymywać konkretne wskazówki jak więcej zarabiać w swojej firmie?

Zostaw swój adres e-mail i zostańmy w kontakcie!

.

2. Jack Canfield – Zasady Canfielda

Rusz się stąd, gdzie jesteś i idź tam, gdzie chcesz być! Dzięki tej książce po prostu staniesz się MISTRZEM ŻYCIA. Tutaj poznasz podstawy sukcesu, nauczysz się, jak zastępować narzekanie czynieniem próśb i podejmowaniem działań, dzięki którym osiągniesz pożądane przez siebie wyniki. Dowiesz się, jak być autorem nie jedynie odbiorcą wszystkiego, co dzieje się w Twoim życiu. Anthony Robins powiedział o tej książce, że zasady CANFIELDA są proste, a wyniki, które dzięki nim osiągniesz, będą niezwykłe!

Link do zakupu:  KUP książkę Jacka Canfielda

3. Ray Dalio - Zasady

Tutaj poznajemy zasady życia i pracy. Dowiesz się, jak dobierać sobie właściwych ludzi, a także, jak diagnozować problemy w firmie, jak je eliminować i jak realizować swoje założenia. Będzie też informacja o procedurach i zarządzaniu. Polecam, ponieważ czyta się wyśmienicie, jest sporo grafik, które zapadają w pamięć i przykładów, w których można się odnaleźć.

Link do zakupu: KUP książkę Raya Dalio

4. Stefania Auci – Sycylijskie lwy

Tym razem opowieść. O drodze do wielkiego biznesu z walącej się chaty na sycylijskiej wyspie na wielkie salony i pałace. O ciężkiej pracy, walce, śmierci, miłości i poświęceniu. Czyta się jednym tchem. Niebawem ma pojawić się serial w serwisach streamingowych, więc pozycja obowiązkowa dla moli książkowych i serialowo uzależnionych

Link do zakupu: KUP książkę Stefanii Auci

5. Gra planszowa CASHFLOW – WYDOSTAŃ SIĘ Z WYŚCIGU SZCZURÓW

Pozycja znalazła się także w moim PREZENTOWNIKU 2022.
Gra przeznaczona dla osób powyżej 14. roku życia. Choć powiem szczerze, że grałam z prawie 13-latkiem i świetnie się orientował w grze, szybko załapał. Więc jeśli macie wokół siebie ciekawskie dzieciaki to spokojnie, możecie sobie zafundować taki wieczór.

Gra polega na budowaniu swojego finansowego życia w oparciu o warunki w jakich przyszło nam żyć. Losowo wybierasz kim jesteś, możesz być nauczycielem, kierowcą ciężarówki, pilotem linii lotniczych, menedżerem, sekretarką, prawnikiem i wieloma innymi osobami. Po prostu losujesz swoje życie. Do tego otrzymujesz warunki płacowe, wiesz, ile zarabiasz, ile masz dzieci itd.

Po rzucie kostką spotykają Cię różne zdarzenia, jak urodzenie dzieci, szkoły, zmiana pracy, urlopy, donacje czy przewinienia skarbowe. I tak, każde wydarzenie coś Cię kosztuje. Albo ILEŚ CIĘ KOSZTUJE. Uczysz się budować swoją niezależność finansową, poduszkę bezpieczeństwa. Z czasem inwestujesz, budujesz majątek. To wszystko dokumentujesz w liczbach, czyli to co ja kocham najbardziej. Przecież liczby mają swoją moc. Wszystko widać w tabelce, którą uzupełniasz. Więcej zostawiam dla Ciebie. Fajna zabawa, choć może wydawać się nieco długa. Czas gry może trwać nawet 3h. Ale w przerwie świątecznej, może znajdziesz chwilkę czasu. Na pewno pomoże Ci w budowaniu świadomości finansowej. Polecam z całego serducha.

Link do zakupu: KUP grę CASHFLOW

To moje polecajki. W tym roku mniej liczb, a więcej rozwoju i przyjemności. Jeśli jednak chcesz więcej o tym, jak rozumieć liczby to zerknij do PREZENTOWNIKA 2022. Tam znajdziesz takie pozycje. W końcu liczenie się nie starzeje.

Jak zawsze życzę Ci wszystkiego dochodowego i liczę, że Cię zainspirowałam do świątecznych zakupów dla przedsiębiorców. Do zobaczenia na live, w programach czy w social mediach.

Jeśli interesuje Cię temat finansów w biznesie, sprawdź inne artykuły:

Znajdź mnie również w Social Mediach:

Dodaj komentarz